Admin-přihláška

1
Ahoj, jmenuji se Flipy nebo Filip a chtěl bych se ucházet o Admina.
1) Nick na serveru: Flipy2
2) Věk: 14
3) Originální MC: Originální verze
4) Denní aktivita: 4-5 hodin
5) Přestupky na Minius: Žádné snažím se být dobrým příkladem
6) Něco o sobě: jsem Filip z Prahy, mám rád fórbal a hraní her. Obvzláště miluju minecraft, který hraji už něco přes 8/9 let. Jako malý jsem ho hrál s bráchou, sice jsem nechápal co dělám, ale bavilo mě to.
7) Proč právě ty: Nemám rád hackery, kteří kazí hru ostatním hráčum a už vůbec nemam rád hráče, kteří si nadávají a nebo ničí něco co se jiný hráč snažil postavit. Proto chci být admin protože chci těmto hráčum zabraňovat v páchání takovýchto hříchu.
Děkuji za Váš čas a přeji pěkný zbytek večera.

Re: Admin-přihláška

2
Flipy píše: sob 25. pro 2021 19:42:33 Ahoj, jmenuji se Flipy nebo Filip a chtěl bych se ucházet o Admina.
1) Nick na serveru: Flipy2
2) Věk: 14
3) Originální MC: Originální verze
4) Denní aktivita: 4-5 hodin
5) Přestupky na Minius: Žádné snažím se být dobrým příkladem
6) Něco o sobě: jsem Filip z Prahy, mám rád fórbal a hraní her. Obvzláště miluju minecraft, který hraji už něco přes 8/9 let. Jako malý jsem ho hrál s bráchou, sice jsem nechápal co dělám, ale bavilo mě to.
7) Proč právě ty: Nemám rád hackery, kteří kazí hru ostatním hráčum a už vůbec nemam rád hráče, kteří si nadávají a nebo ničí něco co se jiný hráč snažil postavit. Proto chci být admin protože chci těmto hráčum zabraňovat v páchání takovýchto hříchu.
Děkuji za Váš čas a přeji pěkný zbytek večera.
Mam dodatečné otázky:
1) znáš příkazy pluginu npř. WorldGuard, WorldEdit atd..?
2) umíš s pluginy pracovat?
3) znáš základní příkazy pro op?

Re: Admin-přihláška

3
1) znáš příkazy pluginu npř. WorldGuard, WorldEdit atd..? ano s těmito pluginy umím pracovat ale kdyby se našel příkaz, který neumím budu rád za vysvětlení
2) umíš s pluginy pracovat? ano
3) znáš základní příkazy pro op? ano všechny základní minecraft příkazy ovládám

Zpět na „Nábor Adminu“